
Erik Verhoef staat garant staat voor het Veluws OntwerpBuro Open 2014, van zaterdag 21 juni tot zondag 29 juni.
Bijdrage van Tineke Idema
Het is niet vanzelfsprekend dat een sponsor zijn naam verbindt, en hiermee een financiële dekking geeft, aan een tennistoernooi. Daarom is Tennisvereniging Irminloo dan ook heel blij met Erik Verhoef die garant staat voor het Veluws OntwerpBuro Open 2014 dat gespeeld wordt van zaterdag 21 juni tot zondag 29 juni op het tennispark, Klaverlaan 33.
Negenhonderd deelnemers
Er wordt gespeeld, vorig jaar met negenhonderd deelnemers, in poules. Het toernooi staat onder leiding van KNLTB gecertificeerde toernooileiders Remco Holding en Kok Zaal. De toernooiweek staat in een feestelijk thema zodat het ook voor bezoekers leuk is om even langs te komen. Bij inschrijving en bij een gewonnen partij ontvangt de speler een lootje waarmee mooie prijzen zijn te winnen. Info en inschrijven via de website
Herkenbaar zijn
Erik Verhoef slaat bij LTV Irminloo met veel plezier een balletjes met zijn dochter. Samen hebben ze verschillende Ouder-Kind-toernooien gespeeld. “Als je ergens lid van bent moet je er wat voor doen heb ik van mijn vader geleerd”, aldus Verhoef die ook FC Horst, DVS 33, Veluwse Boys in Garderen (waar hij vroeger zelf in speelde) en IJsselmeervogel sponsort om maar een paar te noemen. Ook de ringrijderij in Ermelo kan op het Veluws Ontwerpburo rekenen. Verhoef legt uit: “Onze werkzaamheden vinden voor vijfenzeventig procent plaats in Ermelo. We willen herkenbaar zijn maar veel mensen weten niet wie we zijn. Het moet zo zijn dat mensen ons aan onze werkzaamheden herkennen. Aan ons kwalitatief goede werk en de locatie. Zo hebben we de tribune en business club van DVS ontworpen. Dat zijn herkenbare projecten”.
No-nonsense aanpak
Het Veluws Ontwerpburo is er voor iedereen. Je kunt er terecht voor een dakkapel op je huis maar ook voor het realiseren van een bedrijfspand. Verhoef is duidelijk over zijn manier van werken: “Wij proberen de wens van de opdrachtgever te verwezenlijken en niet arrogant onze eigen zin door te drukken”. De no-nonsense aanpak, oog voor duurzaamheid, kostenreductie en innovatie, heldere tekeningen en bestekken, de samenwerking met de opdrachtgevers, het is te lezen op de website
Recht op zijn doel af
En hoe is Erik Verhoef toernooisponsor geworden? “Vorig jaar zag ik tijdens het Ouder-Kind-toernooi verschillende lege plekken tussen de sponsordoeken. Als je iets doet moet je het goed doen. Zeker een club in Ermelo wil ik helpen. Dus heb ik gebeld en gevraagd wat een sponsordoek kost. Na een gesprek met LTV Irminloo Sponsorcommissielid Gerard Kosters is het dit toernooi geworden. Een toernooi sponsoren dat je naam draagt vind ik wel zo mooi”, aldus Erik Verhoef die ook hier, net als in zijn werk, eerlijk en recht op zijn doel is afgegaan.