DansFabriek S.I.L.K. Ermelo schittert op een onbewoond eiland

02 jul 2017, 11:27 Zakelijk
26en dv
Grietje-Akke de Haas

Als sterren schitterden zaterdag 1 juli de dansers van DansFabriek S.I.L.K. Ermelo in de voorstelling ‘Op een onbewoond eiland’. De voorstelling werd maar liefst drie maal opgevoerd in een uitverkochte Theater De Dialoog.

Met fotoreeks door Grietje-Akke de Haas.

Alles voor Renate

Na de eerste zeer succesvolle middagvoorstelling lachte de moeder van één van de dansertjes die vrijwillig hand en span diensten deed: "Nu nog twee keer. Maar ik doe het heel graag voor Renate." Waarmee de vrouw doelde op Renate Goossensen, eigenaresse en dansdocente van DansFabriek S.I.L.K..

Bloed fanatiek

Als altijd was Renate ook bloed fanatiek om van de voorstelling een groot succes te maken. Was het niet achter de coulissen tot zelf schitteren in een dans, dan wel als 'souffleuse' om het allerkleinste grut een houvast te bieden.

'Dwars'

De kleintjes stelden het voordoen van Renate erg op prijs. Maar van haar eigen vader op de eerste rij pikte een 3-jarig meisje het niet. Zonder het zelf in de gaten te hebben stal ze met haar 'dwarse' houding de harten van de mensen in het publiek. Het was namelijk ronduit koddig om te zien hoe zij bewegingsloos op het podium stond, de armen boos over elkaar geslagen, en de rest van de dansertjes vrolijk om haar heen dwarrelden.

Ontroerend

Maar niet alleen de kleintjes maakten van de dansvoorstelling zo'n groot succes. Ook de oudere groepen ontroerden met prachtig uitgevoerde dansen het publiek