
In de zomerweken belicht Ermelo.nieuws.nl de tegenstanders van de Ermelose Topklasser DVS'33 voor het komende seizoen. Met dank aan Joop Tomassen , pr-man bij DVS'33. Een kleine terugblik en vooruitblik.
DVS’33 werd op zaterdag 9 mei kampioen in de Hoofdklasse C na een 0-3 overwinning op en tegen Urk. Een unieke prestatie van de Ermelose club, die tevens promoveerde naar de Topklasse Zaterdag, het hoogste amateurniveau in Nederland.
Ook SteDoCo uit Hoornaar ern Katwijk, de kampioenen van de Hoofdklasse A en B, zijn rechtstreeks gepromoveerd naar de Topklasse. Als laatste ploeg wist RVVH uit Ridderkerk zich na een lange (nacompetitie) weg te verzekeren van een plaats in de Topklasse.
DVS’33 Ermelo, RVVH en STEDoCo maken hun debuut in de Topklasseen Katwijk keert na een seizoen afwezigheid terug op het hoogste amateurniveau. Sparta Nijkerk, Hoek, Genemuiden en Ajax nemen na één seizoen alweer afscheid van de Topklasse.
Er staan DVS volgend seizoen zes tegenstanders te wachten, waar nog nooit eerder tegen gespeeld werd. Tegen de tien andere clubs kwamen de Ermeloërs op een ander niveau al eerder in actie.