Klavertje4 FC Horst Ermelo doneert 500 euro aan Voedselbank

03 jul 2017, 15:25 Sport
27en vb
Jan de Roo Fotografie

Op de laatste avond van het seizoen bij ‘Klavertje4’ overhandigde Arie Paauwe een cheque van 500 euro aan dhr. Haaima, voorzitter van de voedselbank Ermelo, die zijn dank uitsprak aan de leden van de klaverjasclub voor hun bijdrage.

Iedere kaartavond is er een verloting gehouden, waarvan de opbrengst gaat naar een tweetal goede doelen: De Voedselbank Ermelo en de jeugdafdeling van FC Horst, alsmede een kleine compensatie voor het gratis beschikbaar stellen van de kantine, de catering en de lootjes.

Uiteraard geen verloting zonder prijzen: Deze werden belangeloos beschikbaar gesteld door vele plaatselijke ondernemers, zoals hoofdbegunstiger slagerij van Elten, Plus supermarkt Klein, Burg Bieren, Ducky Dons, Eetcafé De Vos.

Alexanderhoeve, Haarstudio Monique, palingrokerij De Groot, Malestein pluimveebedrijf, poeliersbedrijf Gert-Jan Verhoef, Dick van Willigen, groenten en fruit, Evert Renden adviesbureau, Groenbedrijf Lammert van Nijhuis,

Ambachtelijke bakkerij Harrie van Looijengoed, Eetcafé ’t Zomernest, sportcafé Calluna, Fenix Pizzaria & Grillromm, Intersport, Poeliersbedrijf Marco Pul, Vleesspecialist van der Vlis, Restaurant De Admiraal, Harderwijk, Totaal Hekwerk ’t Harde.