FC Horst heeft de uitwedstrijd tegen ASC Nieuwland met 2-1 verloren. Het was de enige wedstrijd die doorgang kon vinden in de eerste klasse D.
FC Horst kwam niet goed uit de winterstop. Trainer Ety Jansen liet Sinic Ilic en Tonny Glastra op de bank beginnen, omdat zij te laat waren. Hossein Mezbanali opende al na 3 minuten de score voor ASC Nieuwland. De Ermelose ploeg kwam halverwege de eerste helft langszij door een doelpunt van Rocco Keizer.
FC Horst kwam in de 29e minuut weer op achterstand, toen de thuisploeg profiteerde van slecht uitverdedigen bij de gasten en de bal via Dennis Ruitenberg in het eigen doel belandde: 2-1. In de tweede helft waren de Ermeloërs beter, maar de kansen werden niet benut, waardoor de verdiende gelijkmaker uitbleef.
Komende zaterdag speelt de Ermelose eersteklasser een thuiswedstrijd tegen Vroomshoopse Boys, dat op de vijfde plaats van de ranglijst staat met 22 punten uit 13 duels. De uitwedstrijd in september 2014 eindigde in een 1-1 gelijkspel. FC Horst staat nu op de negende plaats met 17 punten uit 14 duels.
[adrotate banner="14"]