EFC'58 Ermelo blijft aan kop na 0-3 overwinning

12 sep 2015, 20:42 Sport
37en efc kl1
Ruben Willering

EFC'58 boekte vandaag, zaterdag 12 september, een 0-3 uitzege op Vierhouten. Met de overwinning verstevigt de Ermelose voetbalclub zijn positie als koploper.

Met fotoreeks door Ruben Willering

EFC’58 begon goed aan de wedstrijd. De ploeg zette vroeg druk en speelde verzorgd voetbal. EFC was in de 9e minuut dicht bij de openingstreffer, maar Andrew Schuur zag zijn inzet net over gaan. Een paar minuten later was het weer bijna raak. Erwin Westerbroek, die een uitstekende wedstrijd speelde, wist de bal te onderscheppen en gaf deze uitstekend mee op Eelco Daemen, maar deze verspeelde de bal.

Na bijna een half uur spelen werd EFC middenvelder Aart Schriever hard onderuit gehaald.Een onnodige overtreding waar scheidsrechter Letschert terecht rood voor trok. Twee minuten na de rode kaart viel de goal voor EFC’58. Uit een goede snelle aanval frommelde spits Erik Prins de voorzet van Paul van Prehn handig achter keeper Davy Visch, 0-1. De Ermeloers verzuimden in de resterende tijd van de eerste helft Vierhouten op een grotere achterstand te zetten. Het bleef, ondanks een aantal mogelijkheden 0-1 tot aan de rust.

In de tweede helft zette EFC meer druken ging het op zoek naar een ruimere voorsprong. Na ruim een uur spelen scoorde EFC 0-2. Waar de wedstrijd in 0-2 leek te eindigen onderschepte Herbert van den Ham, die is hersteld van een blessure, de bal en haalde van ruim buiten het strafschopgebied hard uit, 0-3.