DVS'33 speelt in derde bekerronde tegen DFS

19 jan 2015, 20:56 Sport
04en dvs beker
archief: Theo Aalten

DVS'33 hervat de competitie op zaterdag 23 januari tegen WVF.

De Zwolse club promoveerde via de nacompetitie. Op zaterdag 16 januari staat thuis nog een oefenwedstrijd op het programma tegen hoofdklasser VVA'71, aanvang 14.30 uur.

DVS’33 speelt in de derde ronde van het districtsbekertoernooi Oost tegen hoofdklasser DFS. De wedstrijd wordt gespeeld op zaterdag 14 februari op sportpark ’s Heerenland in Opheusden. De Betuwenaren debuteren dit seizoen in de Hoofdklasse A na twee achtereenvolgende kampioenschappen.

DVS bereikte de derde ronde na drie overwinningen in de poule: 3-0 tegen sv Grol, 1-5 tegen FC Horst en 3-1 tegen Rheden. In de eerste knockout-ronde werd met 0-2 gewonnen bij tweedeklasser Hierden en in de tweede ronde werd tweedeklasser Kloosterhaar met maar liefst 8-0 verslagen.

[adrotate banner="30"]