
Ermelose hoofdklasser boekt thuis belangrijke winst tegen Montfoort.
DVS’33 Ermelo is goed begonnen aan de tweede competitiehelft. De thuiswedstrijd tegen Monfoort werd weliswaar moeizaam met 2-1 gewonnen, maar leverde wel drie belangrijke punten op. De Ermelose Hoofdklasser deelt nu met 25 punten uit 14 duels de derde plaats op de ranglijst met Ajax, dat met 4-3 verloor bij Odin’59.
Monfoort, dat al acht wedstrijden niet had verloren, begon sterk aan de wedstrijd en kreeg de beste kans om de score te openen. Na enige omzettingen door trainer Hennie in ’t Hof kreeg DVS meer grip op de wedstrijd. Gescoord werd er echter niet, zodat de rust inging met een 0-0 stand.
De tweede helft leverde meer vuurwerk op. In de 52e minuut kwam DVS op een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Henk Baum. Na ruim een uur spelen scoorde Ali El Haddadi 2-0 en vervolgens kreeg de thuisploeg kansen om de wedstrijd definitief te beslissen.
Monfoort bleef er echter in geloven, zeker nadat Roy Gruters in de 74e minuut de aansluitende 2-1 had gescoord. De gasten gingen met veel opportunisme op jacht naar de gelijkmaker, maar het lukte hen niet om doelman Paul Eppink, die Daan Huiskamp uitstekend verving, nogmaals te passeren.
Komende zaterdag staat in Putten de derby tegen SDCP op het programma. De Puttenaren stegen dankzij een 0-3 overwinning bij Sportlust’46 naar de zevende plaats met 21 punten uit 14 wedstrijden. DVS kwam in de thuiswedstrijd tegen SDCP met een 3-2 overwinning goed weg.