DVS'33 Ermelo fors onderuit in oefenduel tegen Spakenburg

16 feb 2017, 12:21 Sport
07en dvssburg
Archief Theo Aalten

DVS’33 Ermelo speelde in de aanloop naar de competitiewedstrijd van zaterdag 18 februari in en tegen Huizen een oefenduel tegen Spakenburg. De Ermelose derde divisionist verloor met 2-5 van de Spakenburgse tweede divisionist.

Eerder dit seizoen eindigde een oefenduel tussen beide ploegen in 2-2.

Overwicht

DVS speelde een sterke eerste helft en creëerde een overwicht tegen Spakenburg. Tot tweemaal toe wuifde de scheidsrechter een strafschop weg voor de thuisclub en twee keer moest de Spakenburgse goalie in een één-tegen-één-situatie handelend optreden en bleef zowel tegen Benjamin Roemeon en Maurice de Ruiter overeind.

Fraaie lob

DVS was toen al op achterstand gekomen, want in de 11e minuut zorgde Cees Tol met een fraaie lob 0-1 voor Spakenburg. Frank Heus scoorde in de 40e minuut de 1-1 gelijkmaker voor de thuisploeg. Spakenburg nam in de tweede helft, met oud-DVS’er Mike Ahrens in de ploeg, opnieuw de leiding. Philip Ties kopte in de 62e minuut de 1-2 binnen.

Strafschop

Drie minuten later stond de paal de gelijkmaker van Kay Velda in de weg. In de 72e minuut vergrootte Erik Veerman de Spakenburgse voorsprong: 1-3. In de 77e minuut schoot Edmund Mijnheer de aansluitende 2-3 binnen uit een vrije trap van Kay Velda. Direct daarna herstelde Erik Veerman de marge voor Spakenburg (2-4) en drie minuten voor tijd scoorde hij zijn derde treffer uit een strafschop; eindstand 2-5.