Afgelopen zaterdag was er opnieuw reden voor een feestje bij FC Horst. De meiden van de MO11-2 werden namelijk kampioen in de 3e fase.
Dit bericht FC Horst.
Vreugdedans
In de vorige fases lieten zij al fantastisch spel zien en dit werd eindelijk bekroond met het kampioenschap. Zij spelen als volledig meisjesteam in een
jongenscompetitie. Dat is al een prestatie op zich, dus werd er verdiend een vreugdedans gedaan op het bordes.
Niveau steeds hoger
De meiden van MO15-1 en MO11-1 gingen hun dit seizoen al voor als kampioenen. Tineke van den Hazel, voorzitter van dames/meisjes bestuur, laat weten dat door de goede basis bij FC Horst het niveau van het meidenvoetbal bij FC Horst steeds hoger wordt. Ook stijgt het aantal nieuwe leden en is er na de winterstop een MO8-1 team gestart.
Gratis meetrainen
Een aantal keren gratis meetrainen? Dat kan door een mailtje te sturen naar
[email protected]