DeVeDo verliest in slotminuten van Sunrise Medical Braves

22 jan 2024, 12:03 Sport
03en devedosmb
Helga Jansen Peters

DeVeDo heeft op zaterdag 20 januari 2024 de Eredivisiewedstrijd tegen Sunrise Medical Braves met 57-49 verloren. De Ermelose rolstoelbasketbalploeg bleef op Papendal lang in de wedstrijd, maar verloren het duel in de slotminuten.

Van Bram Burggraaff.

Sprongbal

DeVeDo begon goed aan de wedstrijd. De sprongbal werd gewonnen en na luttele seconden opende Tolis Moumtzoglou de score. Daarna kwam de Ermelose ploeg al snel op een 3-8 voorsprong. Na een kwart spelen stond DeVeDo met 16-14 achter.

Aan elkaar gewaagd

In het tweede kwart vergrootte Sunrise Medical Braves de voorsprong naar 22-14, maar DeVeDo kwam in datzelfde kwart nog terug tot 30-29. Na de rust bleven beide ploegen aan elkaar gewaagd. Het onderlinge verschil was steeds maar een paar punten in elkaars voordeel. Het derde kwart werd afgesloten met ëén punt voorsprong voor Sunrise Medical Braves.

Mis

In het laatste kwart van de wedstrijd kwam DeVeDo nog op een 47-49 voorsprong, maar daarna ging het mis. Het lukte de Ermelose ploeg niet meer om de kansen af te maken, waardoor het verschil te groot werd en DeVeDo de wedstrijd tegen Sunrise Medical Braves uiteindelijk met 57-49 verloor.

banner jansen elektrotechniek nieuw x