In het weekend van 9 april vond in regio Noord-Veluwe Flevoland de jaarlijkse Bever-Doe-Dag plaats. De bevers (5-7 jaar) van Scouting irmin-Taweb uit Ermelo deden hier samen met 133 andere bevers uit de regio aan mee en hebben een erg leuke dag beleefd.
Dit bericht Beverteam van Scouting Irmin-Taweb uit Ermelo.
'Kleurrijk de wereld rond'
Dit jaar was het thema van de Bever-Doe-Dag 'Kleurrijk de wereld rond'. De jas van thema-figuur Rozemarijn was zeer saai van kleur, deze hebben de bevers doormiddel van lapjes gekleurde stof opgefleurd.
Marshmallow bakken
Deze middag was er de gelegenheid om allemaal spelletjes te doen. De bevers konden een luchtballon maken, worden geschminkt, er kon bij het kampvuur marshmallow worden gebakken er was een springkussen.
Heel veel plezier
De Bever-Doe-Dag brengt bevers in contact met andere bevers uit hun regio. Zo leren ze samenwerken, ook met kinderen die ze nog niet kennen. Dit draagt bij aan de persoonlijke ontwikkeling van de Bevers, terwijl ze tegelijkertijd heel veel plezier maken.
Zie ook de website van Scouting Irmin-Taweb.