Hoe vind je als christen de weg  in 21ste eeuw?

15 jan 2014, 14:31 Kerkenjournaal
wgb1j80vn8fal1hl5mbas9zmw 03en v en t

ds. R.F. de Wit bespreekt de perspectieven uit het nieuwe boek van A. van Beek.

Gemeente van Christus – Schetsen voor de praktijk


Een nieuw boek van Van de Beek zet je altijd aan het denken. De centrale vraag in dit boek dat de titel draagt : Gemeente van Christus - Schetsen voor de praktijk, is : Hoe vind je als christen de weg in de eenentwintigste eeuw?

In dit boek biedt hij perspectieven aan de hand van de thema’s leven als christen, de Bijbel, de doop, geloofscrisis, het avondmaal en het ambt. Dit boek is geschreven om uit te nodigen tot nadenken en tot gesprek.

Woensdagavond 29 januari om 20.00 uur bespreekt ds. R.F. de Wit dit onderwerp in.het Kerkelijk Centrum, Jeugdkant 14, Ermelo. Voor meer informatie zie onze website:

www.vormingentoerusting.nl

Graag aanmelden bij Marianne Hardeman per e-mail [email protected] of tel 0341-266188/0610612829. Er wordt een bijdrage van €3,-p.p. gevraagd.