Therèse van Eck van The Travel Club scoort als zelfstandig reisadviseur

01 sep 2015, 21:05 Zakelijk
35en travelclub1
Therèse van Eck: "De wereld is mijn werkplek." (foto Grietje-Akke de Haas)

Therèse van Eck uit Ermelo, als zelfstandig reisadviseur aangesloten bij reisbureauketen The Travel Club, wil zich niet mengen in de prijzenoorlog van online-aanbieders. "De vakanties die bij mij worden geboekt mogen soms best wat hoger in prijs uitvallen. Want vakanties draaien om beleving en niet alleen maar om de prijs. Bij mij krijg je er bovendien allerlei extra’s bij, naast alle service die ik verleen."

Een vakantie boeken bij Therèse van Eck staat voor onbezorgd op reis gaan. Want als persoonlijke reisadviseur regelt de Ermelose de vakantiereis van A tot Z, is ze bij calamiteiten 24 uur per dag bereikbaar en informeert bij thuiskomst hoe de vakantie is geweest.

Therèse merkt een toenemende vraag op naar service en één aanspreekpunt."Steeds meer mensen gaan tegenwoordig voor kwaliteit en willen ontzorgd worden. Bovendien willen ze kunnen vertrouwen op een reisbureau. Juist in deze tijd waar genoeg programma's op TV laten zien waar het fout gaat. Daarnaast tref je op Internet een jungle van aanbod aan, waarbij je je afvraagt waar je je geld eigenlijk naar toe boekt."

Over de betrouwbaarheid van The Travel Club, de grootste organisatie van zelfstandige reisadviseurs, bestaan geen twijfels garandeert Therèse. The Travel Club is in april dit jaar zelfs uitgeroepen tot de 'Beste' en 'Populairste' reisbureauketen. Daarnaast is de reisbureauketen aangesloten bij SGR , ANVR , Calamiteitenfonds en Iata .

"De wereld is mijn werkplek"is de uitspraak van Therèse die illustreert dat zij de reguliere pakketreizen uit de reisgidsen regelt tot vakanties naar Timboektoe. Van weekendjes weg, kampeervakanties tot expeditie-cruises naar Antarctica of een boomhut op Costa Rica. Waarbij Therèse zich onderscheidt in maatwerk. Oftewel, ze inventariseert de wensen van de klant en stelt een passende vakantiereis samen. De mogelijkheden zijn immers ongekend met het gigantisch grote reisaanbod van The Travel Club. Daarnaast is Therèse Amerika-, New York en cruise-specialist.

De onrust in de wereld raakt ook de reisbranche."Als ik bij een land, plaats of hotel geen goed gevoel heb, de veiligheid van mensen in het geding is, of een negatief reisadvies van kracht is, boek ik ook geen reis ernaartoe." Vindt er een onvoorziene natuurramp plaats, dan zet Therèse ook alle zeilen bij om haar klanten die er hun vakantie vieren, te helpen. Zoals die keer dat een aswolk IJsland in 2009 teisterde, en de vliegreis voor voor haar klanten omboekte. Maar het euvel van een reisgezelschap dat in New York geen taxi aantreft op het afgesproken tijdstip lost Therèse net zo goed op.

Na haar studie Toerisme & Managementging Therèse van Eck in 1993 aan de slag in de reisbranche. In november dit jaar is ze 7 jaar actief als zelfstandig reisadviseur.