Tal van ondernemers sloegen gisteren, zaterdag 9 mei, de handen ineen en trakteerde het winkelend publiek op een kei van een modeshow op het Pauwenplein, maar liefst 3 keer!
Fotoserie: Corne Klopman en Grietje-Akke de Haas
Het waren de kids die het publiek vertederden met hun optreden op de catwalk. Op de vlotte muziek die uit de geluidsboxen van Restaurant In de Volksmond schalde, toonde het jonge grut tot jong volwassen kids zich volleerde mannequins. Wat ook alles te maken had met de kleding die ze showden van That's It Kinderkleding aan de Stationsstraat 85 én 87. Nummer 85 is de winkel uitsluitend voor girls, van babykleding tot jongvolwassenen, en Stationsstraat 87 is het domein voor boys, van babykleding tot jongvolwassenen.
De voorjaars/zomer collectie van Thats's It mag er zijn, zo vergaapte het publiek zich aan de flanerende kids op de catwalk. "Leuke felle kleuren, kant, tijger- en bloemenprint, lange jurken en jasjes in joggdenim-look", kenmerkt eigenaar Ditty Jansen de trends. De jongensmode oogt stoer met items in vliegtuigprint, skinny broeken en bodywarmers met capuchon.
Naast That's It showden de volgende Ermelose ondernemers het beste uit hun collectie: Depeche, Friday's, First Fashion, Janse Mode, Geert Eyefashion, Vedder Schoenen, Jeans Center, Steps en Livera.