
Het Veluws Ontwerpbureau trekt morgen, vrijdag 19 september, in het nieuwe onderkomen aan de Stationsstraat 36a.Vanavond en morgen zal in het teken staan van de verhuizing. "Maar om 5 uur in de middag moet echt alles draaien", is het voornemen van eigenaar Erik Verhoef.
Een eerste rondleiding leert dat de periode van verbouwen de vruchten heeft afgeworpen in het pand waar eerder zorg- en cadeauwinkel de Twinkeling was gevestigd en het VVV-kantoor. Zo zijn afgesloten ruimtes weer hersteld. Wat maakt dat een pracht van een vide uittorent boven de begane grond, waar de architecten en tekenaars hun werkplek krijgen aan een heel bijzondere tafel. Deze heeft namelijk de 2-dimensionale vorm van een pinda en is een eigen ontwerp.
Zichtlocatie
Heel opvallend is daarnaast een prachtige luchtfoto van 3.20 bij 2 meter van Henk Merjenburgh van het centrum van Ermelo die de kastenwand siert. Wat het kantoor een extra uitstraling geeft, iets wat een grijze kastenwand nooit zou kunnen. "We zitten nu op een zichtlocatie", legt Erik uit, "dan is het erg belangrijk hoe de ruimte wordt ingericht." De gecreëerde openheid wordt daarnaast onderstreept door de balie voor de receptioniste als eerste aanspreekpunt. Een trap naar beneden leidt naar een keurig opgeknapte kelder waar een kamer dienst gaat doen als spreekruimte. De overige ruimte wordt met onder meer een kantine, keuken, toiletunit en opbergkasten voor eigen gebruik ingericht.

Aanhaken bij evenementen
Zodra de herinrichting van dit gedeelte van de Stationsstraat gereed is, is het de bedoeling de pui onder handen te nemen, als ook de officiële opening te laten plaatsvinden. De nieuwe locatie inspireert Erik aan te haken bij evenementen die in de Stationsstraat worden gehouden, door op die momenten ook open huis te houden, of deze nu op zaterdag of op avond plaatsvinden. Dat geeft het publiek de gelegenheid op een laagdrempelige manier kennis te maken met het Veluws Ontwerpburo, die erom bekend staat om samen met de klant diens droom van een nieuwe woon- of werkomgeving te realiseren. Voor alle informatie: .
Klik voor eerdere berichtgeving over de verhuizing.