Wie wil met meiden EFC'58 Ermelo naar de Oranje Leeuwinnen?

16 mei 2017, 20:19Sport
20en efcmeiden
EFC'58 Ermelo
Meidenvoetbal is de snelst groeiende voetbaltak bij de KNVB en dat merken ze bij EFC’58 ook.
Fanatiek
De belangstelling van Ermelose meisjes was het afgelopen seizoen groot en de fanatiek meelevende ouders zorgden iedere wedstrijd voor een geweldige sfeer op de sportparken.
Nieuwe meiden
Het competitieseizoen zit er bijna op en de focus ligt achter de schermen alweer op het nieuwe seizoen. EFC’58 wil als ‘club waar iedereen telt’ dan ook promotie maken om nieuwe meiden in alle leeftijden naar de vereniging te halen.
Nederlands Damesteam
Wie zich voor woensdag 7 juni aanstaande aanmeldt als aspirant lid voor het nieuwe seizoen, kan geheel verzorgd op vrijdag 9 juni mee naar een wedstrijd van het Nederlands Damesteam, dat in de voorbereiding op WEURO 2017 een oefenwedstrijd tegen Japan speelt.
Dubbeldekker
Ook de EFC-meiden vanaf de F-jeugd tot en met het eerste vrouwenelftal kunnen mee naar de wedstrijd van de Oranje Leeuwinnen. Een sponsor heeft voor de wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion te Breda 84 kaarten en een dubbeldekker beschikbaar gesteld.
Vol = vol
Boni Ermelo verzorgt voor onderweg een lunchpakket met wat lekkers. Wie er bij wil zijn, moet snel een e-mail sturen naar [email protected] en krijgt zo spoedig mogelijk antwoord. Voor de busreis naar Breda geldt VOL= VOL. Alvorens definitief lid te worden van EFC kan men deelnemen aan een paar proeftrainingen.
loading

Loading articles...

Loading