Voetbalschool FC Horst fanatiek van start

15 jan 2015, 20:48Sport
03en vs1
Jeanet Kok
Na een korte winterstop is gisteren de gratis voetbalschool van FC Horst weer van start gegaan.
Foto's: Jeanet Kok
Vrijwel iedere woensdagmiddag zijn er op het kunstgrasveld van sportpark ‘De Adelaar’ aan de Buitenbrinkweg diverse voetbalactiviteiten. Bij deze extra trainingsmogelijkheid staan er trainers klaar om de jeugdige voetballiefhebbers loop- en voetbaltechnische vaardigheden bij te brengen.
03en vs2
Er wordt loopscholing gegeven, want een goede looptechniek betekent soepeler bewegen, wat het voetballen ten goede komt. Bovendien vermindert het de kans op blessures. Deze loopscholing wordt gegeven door professionele loopscholingstrainers. Verder worden de gewone voetbalvormen geoefend, zoals schijnbewegingen, partijtjes, duels, passen, trappen en afwerken op de goal.
03en vs3
Daarnaast is er de mogelijkheid voor individuele begeleiding. Deelnemers hoeven geen lid te zijn van FC Horst, maar moeten wel in sporttenue komen. De groepen worden ingedeeld op niveau met leuke en uitdagende oefeningen. De voetbalschool begint weer op woensdag 14 januari vanaf 14.00 uur tot ongeveer 16.00 uur. Na afloop staat de limonade klaar. Ouders en andere belangstellenden zijn welkom om de spelers aan te moedigen.
03en vs4
[adrotate banner="14"]
loading

Loading articles...

Loading