Betaald Voetbal Organisatie Vitesse organiseert op woensdag 9 maart één van de elf Vitesse Scout Dagen bij convenantclub DVS’33 Ermelo. Dit is voor jeugdvoetballers in de regio dé kans om ontdekt te worden en volgend jaar misschien wel bij Vitesse te spelen.
Alle voetballers tussen de 6 en 13 jaar krijgen deze unieke kans.Jongens én meisjes kunnen meedoen en laten zien welke talenten ze in huis hebben. Vorig jaar zijn er meerdere talentvolle voetballers op deze manier ontdekt en ingelijfd in de Vitesse jeugdopleiding.
Scouts en trainers kijken deze dagen hun ogen uitnaar al het jonge, enthousiaste voetbaltalent wat zich op de velden vermaakt. Deelnemers spelen van 14.00 tot 16.30 uur een groot 4 tegen 4 toernooi op het hoofdveld van DVS’33 Ermelo onder toeziend oog van Vitesse trainers en scouts.
Deze lopen rond de veldenen letten goed op zaken als balbeheersing, overzicht en samenspel. Aan het einde van de dag ontvangen alle deelnemers een Vitessebal en een certificaat van deelname. Voorlopig is er nog voldoende plek om deel te nemen aan de Scout Dag bij DVS dus schrijf je snel in! Inschrijven is alleen mogelijk via de Vitesse website (www.Vitesse.nl/voetbalschool).