
De tweede MTB-tocht van de Veluwse Wieler Vereniging trok zaterdag 9 november maar liefst 961 deelnemers. Met 184 mountainbikers op de 30 kilometer, 349 op de 45 kilometer en 428 op de 60 kilometer was het een record voor de november-tocht.
Ideale omstandigheden
In een prachtig herfstdecor was het in het begin van de tocht wat somber, later werd het zonniger en het was fris, ideale omstandigheden voor de MTB’ers. Enkele vervelende valpartijen, zonder ernstige gevolgen zorgden voor een hectische tocht, waarbij de organisatoren en vrijwilligers uitstekend werk verrichten.
Jeugdafdeling
Ook dit jaar namen 50 personen, waaronder de jeugdafdeling, van een wielervereniging uit Pijnacker deel aan de november-tocht. Zij waren in een grote touringcar en twee materiaalwagen naar Ermelo gekomen voor de afsluiting van hun seizoen.
Afterparty
Na de tocht was het gezellig in clubhuis De Muzenhof, waar de ‘nazitters’ nog wat aten en dronken. De Veluwse Wieler Vereniging sluit het MTB-seizoen af op zaterdag 9 december met de derde MTB-tocht van dit seizoen.