
Zaterdag en zondag 7 en 8 april was een geslaagd dansweekend voor de dansafdeling van GV Sparta Ermelo in sporthal de Sypel in Harderwijk.
Derde plek
Zaterdag werden overdag de voorronde voor het NK Jazzdans gehouden. De B-selectie, o.l.v. Suzan Guliker, trainden afgelopen weken hard samen met een aantal dames van Hellas Hoevelaken. Samen lieten zij zich zaterdagochtend van hun goede kant zien en behaalden een mooie 3e plek en lieten zes tegenstanders achter is.
Tienerselectie
Ook de Tienerselectie, o.l.v. Suzan, lieten op een mix van de film Vaiana hun wedstrijddans zien. Met een goede score van 15.92 mochten de meiden een bronzen beker in ontvangst nemen.
Volgend weekend zijn de laatste voorronde wedstrijden en daarna wordt bekend welke groepen zich hebben geplaatst voor het Nederlands Kampioenschap Jazzdans in Ahoy Rotterdam op 23 juni.
Daverend applaus
Zaterdagavond mochten een aantal recreatie- en selectiegroepen hun dansen laten zien tijdens de dance2 demo. Alle Sparta dansers kregen een daverend applaus voor hun goede optredens. Aan het eind van de avond werd de dans Sneeuwwitje en de dwergen, o.l.v. Manon Riedeman, beloond met een dance2impress award. De dans was als een sprookje om naar te kijken en leek wel een mini-musical met kleding, attributen en decor, aldus de jury.
Diepe indruk
Zondagochtend was het de beurt voor nog drie groepen van Sparta. Ook deze ochtend werd er hard geklapt voor de dames. De B-selectie danste Heb het leven lief van Elske deWall. Het verhaal dat de dames vertelden met hun dans maakte niet alleen bij het publiek een diepe indruk ook de jury werd geraakt en dat was goed voor een dance2impress award.