Sape Westra blijft kanshebber voor de titel bij het Veluws Schaakgenootschap

03 apr 2014, 20:28Sport
bt47lzj5e0cx0puyz4q7pztot 14en schaaksimultaan 3
Met winst op Wim Jongejan achterhaalt Westra Jan Lambrechts.
Sape Westra blijft kanshebber voor de titel bij het Veluws Schaakgenootschap. Hij won van Wim Jongejan en staat nu gelijk met Jan Lambrechts; beide schakers hebben 2 ½ punt uit 3 partijen. Michael van Heuzen is dankzij een overwinning op Hans Schuilenburg ook nog in de race voor een goede notering.
Theo Janssen nadert in de Keizersgroep Bas West door van hem te winnen. Cor Petersen staat derde na een spectaculair dameoffer tegen Uri Vecht. Marco ter Meer deed goede zaken door te winnen van Wim Geitenbeek. Het nieuwe lid Van Enk won van Bart Schultz.
Overige uitslagen:
De Hoop – Doets, 1-0.
Bosch - Van Setten, 0-1.
Booy – Bleeker, remise.
Wolters – Brouwer, remise.
Sparling – Reijngoudt, remise.
Viets – Hollmann, remise.
Bieringa - Van Seventer, 1-0.
Van Bolhuis – Van de Broek, remise
Vroegindeweij – Blesing, remise.
Karangwa – Licher, remise.
Brons - Paulus, remise.
Schaaksimultaan
Jan Lambrechts heeft het in de jaarlijkse schaaksimultaan in de Baanveger opgenomen tegen 12 schakers uit Ermelo. Alleen Ulbe Brouwer slaagde erin te winnen van de solide VSG-schaker, die in het middenspel pardoes een toren weggaf, waardoor Ulbe met een zorgvuldige en gedegen voortzetting der overwinning opeiste.
loading

Loading articles...

Loading