Ondanks tropische temperaturen pakken Ermelose brommersprinters vier podium-plaatsen

15 jun 2014, 15:57 Sport
bhwudke0qi0w2m5jp61hzbibn 24en brommersprint

Fokko van de Velden werd tweede in de super special klasse met de Honda.

Het VRC Team Ermelo heeft deelgenomen aan de brommersprint in het Friese Jubbega. Door de hoge temperaturen waren het moeilijke wedstrijden voor het Ermelose team, dat met luchtgekoelde bromfietsen meedeed. Toch behaalde het VRC Team vier verdienstelijke podiumplaatsen.

Rienk van der Weide werd eerste in de pro stock klasse en Jasper Ackermans eindigde op de derde plaats in de 70 cc schakel klasse. Fokko van de Velden veroverde ondanks veel materiaalpech een tweede plaats in de 50cc klasse met de Kawasaki. Hij werd ook tweede in de super special klasse met de Honda.

Veruit de snelsten

Beide brommers hebben luchtgekoelde motoren. Tim Loedeman: ,,Dit is de eerste keer dat we niet gewonnen hebben met de Honda, terwijl we veruit de snelsten waren. Helaas was de brommer niet te houden en werden we in de finale gediskwalificeerd, wegens het in de baan komen bij de tegenstander.’’

Zondag 20 juli is de volgende wedstrijd voor het VRC team op het TT circuit van Assen. Men kan het team volgen op facebook: . Lois Loedeman zal op zaterdag 30 augustus tijdens de brommersprint in Genemuiden haar debuut maken op een Puch Maxi.

VRC.Racing