Lana van Beekhuizen (6) van Sparta Ermelo behaalt zilver op Paaseierentoernooi

17 apr 2017, 14:03 Sport
16en spartapaastoernooi
Sandra Rakhorst

Op maandag 17 april, 2e Paasdag, was de slechts 6-jarige Lana van Beekhuizen de enige deelnemer van Sparta Ermelo op het Paaseierentoernooi in Deventer.

Tijdens dit toernooi deden verenigingen van heel Nederland mee. Lana kwam uit in de categorie pre-pre-instap niveau D2. Zij moest overigens turnen tegen meisjes die een jaar ouder waren. Op sprong liet Lana een hele hoge zweefrol zien. Op de brug liet ze al hele mooie zwaaien zien en op de balk stond ze zo stabiel als een huis. Met amper wankelingen kwam ze goed de oefening door. Ze bleef van haar groepje ook als enige op de balk staan zonder te vallen.

Jongste deelnemer

Tot slot liet ze ook een hele mooie vloeroefening zien met hoge sprongen en mooie houdingen. Als jongste deelnemer mocht zij plaats nemen op de 2e plaats op het podium. Een hele knappe prestatie van deze Ermelose turnster die pas 4 maanden in de Talentenselectie van Sparta Ermelo traint, dat beloofd wat voor de toekomst. Vol trots ging de enige deelneemster van Sparta ook meer dan tevreden thuis met haar eerste medaille.