
Klaverjasclub ‘Klavertje4’ houdt op vrijdag 1 februari de zevende speelavond van dit seizoen. Met 49 leden in competitie om het clubkampioenschap worden de contouren in de stand al aardig zichtbaar. Er wordt gespeeld in de kantine van FC Horst aan de Buitenbrinkweg 68 te Ermelo.
Grote verloting
Ook niet-leden zijn van harte welkom. Naast het kaarten is er iedere speelavond een verloting, waarvan de prijzen beschikbaar gesteld worden door diverse ondernemers uit Ermelo e.o. Een deel van de opbrengst gaat dit jaar naar InterAktContour, een organisatie die zich inzet voor mensen met Niet Aangeboren Hersenletsel. Het andere deel gaat naar de jeugdafdeling van FC Horst.
Eerste bakje gratis
De inleg voor de kaartavonden is drie euro voor leden en vier euro voor niet-leden. Er zijn mooie vleesprijzen te winnen. Het eerste bakje koffie is gratis. Voor meer informatie: Arie Paauwe, telefoon 06 – 20804430.






