Klaverjasvereniging Klavertje4 start het nieuwe seizoen

12 sep , 11:56 Sport
42en klaverjasclub
Foto: archieffoto

Het seizoen van klaverjasvereniging Klavertje4 start weer op vrijdag 12 september 2025. Na de gezellige afsluiting op 11 juli hopen we weer veel leden te mogen begroeten op de startavond van het seizoen 2025-2026.

Dit bericht organisator Arie Paauwe.

Goede doelen
Arie vervolgt: "Hoewel het vakantie is geweest hebben enkele leden van de club niet stilgezeten. Er is aan veel begunstigers gevraagd of ze weer verder willen gaan en velen hebben daarin ook toegestemd. Kunnen we mooi onze goede doelen voor het nieuwe seizoen hopelijk weer van een mooi bedrag voorzien. Daarbij gezegd hebben we de eerste bijdrage als club alweer geleverd aan de St de Maretak Veluwe. Deze organisatie is het centrum voor leven met en na kanker. Zij organiseerden zaterdag 6 september de Lichtjesloop op de Wijde Wellen. Klavertje4 heeft daaraan bijgedragen met een bedrag van € 500,-.

Ook heeft de vereniging gemeend bij te moeten dragen aan het onmenselijke leed van de hongersnood in Gaza. Dit middels een bijdrage van € 200,- aan de organisatie ‘Artsen zonder grenzen’.

Op deze manier hopen we dat ons opgehaalde verlotingsgeld op goede plaatsen terechtkomt en blijven we als kaartclub maatschappelijk betrokken", aldus Arie Paauwe.

BannerRestariaDe Vos2025