KC Ermelo verspeelt eerste plaats in Wezep

26 jan 2014, 17:05Sport
02en laurensklappe
KC Ermelo is door een verdiende nederlaag gezakt naar de vierde plaats.
KC Ermelo is door een verdiende 17-12 nederlaag tegen Rood-Wit in Wezep gezakt naar de vierde plaats van de ranglijst. De titel lijkt alleen theoretisch nog mogelijk, ook al omdat de Ermelose ploeg moeilijk tot scoren komt.
Dat KC Ermelo zaterdagavond tegen het energieke Rood-Wit vol aan de bak moest, bleek al direct aan het begin van de wedstrijd. De thuisploeg pakte met de eerste doelpunten een 2-0 voorsprong en sloeg vervolgens meteen een gat naar 5-1.
Hierna herpakten de Ermelose korfballers zich en kwamen terug tot 6-5. Het lukte echter niet de gelijkmaker te produceren. Omdat de rood-witten wel twee keer scoorden, keken de bezoekers bij rust toch tegen een 8-5 achterstand aan. Na rust zette KC Ermelo de achtervolging in.
Het gat tussen beide ploegen bleef echter rond de 3 punten schommelen. In de slotfase was het kruit verschoten bij de gasten en liep Rood-Wit uit naar een verdiende 17-12 eindstand. Doelpunten: Rob Bruining 3, Maria Bruinink 2, Leo Bruining 2, Mellenie Bruining 2, Inge Bruining, Dineke Mol, Jurjen Hattink.
loading

Loading articles...

Loading