
Ermelose korfbalploeg moet zich in de tweede helft gewonnen geven.
De Corvers uit Hilversum is in Ermelo kampioen geworden door KC Ermelo met 9-18 te verslaan. Bij een gelijkspel of winst zou de koploper uit Hilversum definitief de titel grijpen.
Daar leek het in de eerste helft niet op. KC Ermelo kwam tweemaal op voorsprong, waarna de titelkandidaat de achterstand omboog in een 2-3 voorsprong. De Ermelose korfballers leverden vervolgens goed werk en gingen de rust in met een 4-3 voorsprong.
Koek is op
In de tweede helft wist KC Ermelo geen stand te houden. Na de gelijkmaker van de gasten kwam de thuisploeg nog éénmaal op voorsprong: 5-4. Daarna ging het mis bij de Ermelose ploeg en liep De Corvers uit naar 6-13, waarmee de ploeg uit Hilversum de wedstrijd voortijdig besliste.
De Ermeloërs scoorden nog drie treffers voor de eer tegenover de vijf treffers van de bezoekers, waarmee de eindstand op 9-18 werd bepaald. Doelpunten KC Ermelo: Gerrit Bruinink 3, Jurgen Hattink 2, Inge Bruining 2, Leo Bruining en Mathias van den Belt.
De Ermelose korfballers spelen zaterdag de laatste wedstrijd van het seizoen tegen Eemvogels in Soest.