De 39e editie van het Van Wijnen Voetbaltoernooi wordt gehouden op zaterdag 11 juni 2016. Ook dit jaar wordt het bedrijfstoernooi gehouden op het sportcomplex van DVS’33 te Ermelo.
Er kunnen zich 40 teams opgeven voor het toernooi, waarbij per team maximaal drie eerste elftalspelers mogen worden opgesteld.
De ervaring leert, dat ieder team dit voetbaltoernooi kan winnen. In de loop der jaren is het Van Wijnen Voetbaltoernooi dé afsluiting van het voetbalseizoen geworden, waarbij sportiviteit en gezelligheid bovenaan staan. Het begon in 1978 als een gezellig onderling toernooi tussen een paar bedrijventeams.
Vandaag de dag is het toernooi uitgegroeid tot een waar spektakel op de Noordwest-Veluwe. Men kan vanaf heden een team inschrijven door een e-mail te sturen naar:
[email protected]. Het inschrijfgeld bedraagt € 100,00 per team. Reageer snel, want: vol = vol.