Ian van Otterlo en Zico Soree vertrekken bij DVS’33 Ermelo

04 feb , 9:55 Sport
06EN VSDVS
Foto: dvs33.nl
Ian van Otterlo (links) en Zico Soree vetrekken aan het einde van het seizoen.

De Technische Commissie van DVS’33 Ermelo heeft bekendgemaakt dat aan het eind van dit seizoen twee spelers van de A-selectie vertrekken. Het betreft Ian van Otterlo en Zico Soree. Beide spelers stonden vanaf medio 2024 onder contract in Ermelo. In goed onderling overleg is besloten om na dit seizoen uit elkaar te gaan.

Van Bram Burggraaff. 

Ian van Otterlo
De 31-jarige Ian van Otterlo kwam twee jaar geleden in de voorbereiding over van VVSB en zoekt een club dichter in de buurt van zijn woonplaats Badhoevedorp. De fanatieke middenvelder gaat altijd voorop in de strijd en de Technische Commissie is hem dan ook zeer dankbaar voor zijn inzet voor de Geelzwarten en wenst hem veel succes in de toekomst.

Zico Soree
Zico Soree kwam in 2024 over van Willem II O21 en scoorde in zijn eerste seizoen 19 keer. Ondanks een nog doorlopend contract heeft de 23-jarige Soree een verzoek ingediend om over te kunnen stappen naar competitiegenoot vv Eemdijk, waar hij denkt dat zijn specifieke kwaliteiten als spits beter passen dan bij de speelstijl van DVS’33 Ermelo. De clubs hebben hier in goed overleg overeenstemming over bereikt en dus stapt Zico Soree na dit seizoen over naar vv Eemdijk. 

banner vakschilders ermelo