Fietscrosser Tygo Leune uit Ermelo 2de bij Veluws kampioenschap

31 okt 2016, 12:10Sport
44en bmx
BMX Fotografie
Zaterdag 29 oktober namen vijf Ermelose rijders van Fietscrossclub Putten deel aan het Veluws Kampioenschap te Apeldoorn. Dit was de laatste wedstrijd voor de winterstop, waarin de fietscrossers weer hard gaan trainen voor het volgende seizoen.
Tygo Leune wist in zijn klasse, jongens 16/17 jaar, de finale te behalen. Dat lukte ook ploeggenoot Gerhard Vreemann, die in de eerste bocht met meerdere rijders ten val kwam. Tygo kon hierdoor de koppositie pakken, maar werd vlak voor de finish ingehaald door een rijder van Apeldoorn en eindigde op de tweede plaats. Gerhard Vreemann wist in de promotieklasse A finale een tweede plaats te behalen.
Quinty Leune werd in haar eigen klasse, meisjes 14/15 jaar, zesde en in de dames promotieklasse A finale vierde. Sanne van de Pol reed voor het eerst in de cruiserklasse mee, maar moest daar toch nog even de concurrenten voor laten gaan. In haar eigen klasse kwam ze net te kort om door te gaan. Stefan van den Berge strandde met een zevende plaats in de halve finale van zijn klasse 18 jaar en ouder.
loading

Loading articles...

Loading