FC Horst wint verrassend met 0-1 tegen hooggeplaatste ASVD

09 nov 2014, 17:13Sport
ov770tbu87310ztxs3ivzsefj 46en fchorst
Door de winst stijgt de Ermelose eersteklasser naar een gedeelde zesde plaats.
FC Horst heeft in Dronten verrassend met 0-1 gewonnen van het hooggeplaatste ASVD, dat daarmee de eerste thuisnederlaag van het seizoen leed. De Ermelose eersteklasser steeg naar een gedeelde zesde plaats op de ranglijst met 12 punten uit 9 wedstrijden.
Ermelose doelman Valentijn Wellenberg niet te passeren
FC Horst was in de eerste helft de betere ploeg en opende op slag van rust verdiend de score. Ricardo v.d. Pol bereikte vanaf de rechtervleugel Rocco Keizer, die de bal goed controleerde en vervolgens binnenschoot: 0-1. In de tweede helft probeerde ASVD de gelijkmaker te forceren. Er werd veel druk gezet en de thuisploeg was dichtbij de gelijkmaker met een bal op de lat en een gevaarlijke kopbal. De uitstekende Ermelose doelman Valentijn Wellenberg bleek echter niet te passeren. FC Horst kreeg steeds meer ruimte en had voldoende mogelijkheden om de wedstrijd te beslissen.
Een kopbal van Rocco Keizer op aangeven van Dennis Folkers en een gevaarlijk schot van Hein Kort troffen echter geen doel. Daardoor bleef de thuisploeg erin geloven, maar de Ermelose bezoekers hielden stand en pakten daarmee drie belangrijke punten.
Na een vrij weekend speelt FC Horst op zaterdag 22 november een thuiswedstrijd tegen Go Ahead Kampen, dat op de achtste plaats van de ranglijst staat met 11 punten uit 9 duels. De Kampenaren verloren afgelopen zaterdag de thuiswedstrijd tegen DOS’37 met 1-2.
banner-evert-renden-adminstratie
loading

Loading articles...

Loading