
De Ermelose eersteklasser verliest uitwedstrijd nipt met 2 tegen 1.
FC Horst heeft de uitwedstrijd tegen DOS Kampen met 2-1 verloren en is op de ranglijst gepasseerd door de Kampenaren. De eerste helft leverde nauwelijks gevaar op voor beide doelen en leverde een logische 0-0 ruststand op.
In de tweede helft viel er meer te beleven. FC Horst zocht de aanval en kreeg kansen om de score te openen. Tot was het de thuisploeg die in dee 65e minuut op 1-0 kwam; spits Daniel van Warven verschalkte met een lob de Ermelose keeper Valentijn Wellenberg.
FC Horst scoorde 10 minuten later de verdiende gelijkmaker. Marcel Huisman bereikte de vrijstaande Mathieu van Tienhoven, die eenvoudig de 1-1 kon binnentikken. De gasten waren dichtbij een voorsprong, maar een inzet van Marcel Huisman belandde op de lat.
DOS Kampen scoorde in de slotfase de winnende 1-2. In een één-tegen-één situatie moest verdediger Tonny Glastra het afleggen tegen Daniel van Warven, die opnieuw een fraaie lob in huis had en daarmee de iets te ver Valentijn Wellenberg, die iets te ver voor zijn doel stond, voor de tweede maal passeerde.
De Ermelose eersteklasser staat op de 10e plaats met 22 punten uit 17 wedstrijden. Zaterdag staat de belangrijke thuiswedstrijd tegen AVW’66 op het programma. Om afstand te nemen van de onderste plaatsen moet FC Horst deze wedstrijd winnen. De ploeg uit Westervoort verloor de uitwedstrijd tegen HZVV met 2-1 en staat nu op de 12e plaats met 14 punten uit 17 wedstrijden. De eerste wedstrijd eindigde in een 3-3 gelijkspel.