FC Horst bereidt zich voor op het nieuwe voetbalseizoen

27 jul 2014, 20:30 Sport
jmufgnkf5przstiqwkjqbo8bw 31en dvs horst2

FC Horst speelt komend seizoen opnieuw in de eerste klasse D van het zaterdagamateurvoetbal.

FC Horst speelt komend seizoen opnieuw in de eerste klasse D van het zaterdagamateurvoetbal. Aan het einde van het afgelopen seizoen werd afscheid genomen van hoofdtrainer Jan van den Berg. Zijn opvolger is de ervaren trainer Ety Jansen uit Harderwijk, die al eerder in dienst was van FC Horst.

Ook zijn er het komend seizoen veel nieuwe gezichten te zien in het eerste team. In de voorbereiding op het nieuwe seizoen speelt FC Horst op woensdag 6 augustus in de eerste ronde van het Veluwade toernooi in Hierden tegen hoofdklasser Odin’59, aanvang 19.00 uur.

De finalewedstrijden worden gespeeld op zaterdagmiddag 9 augustus. FC Horst speelt de de eerste wedstrijd om de Gerrit van Dam Bokaal 2014 op dinsdag 12 augustus tegen vv Hierden. Roda’46 speelt op dezelfde dag tegen NSC, beide wedstrijden beginnen om 19.15 uur op sportpark ‘De Adelaar’

Afhankelijk van het resultaat spelen deze vier clubs op zaterdag 16 augustus de finaleronde van de tweede editie van de toernooi. Dankzij diverse sponsors is de toegang gratis. De meest in het oog springende wedstrijd in de poulefase van het districtsbekertoernooi is FC Horst – DVS’33 Ermelo op dinsdag 26 augustus.