Ermelose Avondvierdaagse van 10 tot en met 13 juni 2024

05 jun 2024, 18:41 Sport
23en a4daagse2024
Archief Bram Burggraaff

De Ermelose Avondvierdaagse wordt gehouden van maandag 10 tot en met donderdag 13 juni 2024. De organisatie van het wandelevenement, dat al voor de 63e keer wordt gehouden, ligt ook dit jaar in handen van Interactie Sportbedrijf. De startlocatie is het terrein van DVS’33 Ermelo aan de Sportlaan te Ermelo.

Door Bram Burggraaff.

Traditionele Intocht en Bloemenhulde

Op donderdagavond worden de groepen van de 3, 6 en 9 kilometer op de Chevvallierlaan samengevoegd en stellen de scholen en andere deelnemers zich op voor de traditionele Intocht en Bloemenhulde. Via de Stationsstraat en de Dirk Staalweg gaan de wandelaars begeleidt door muziekkorpsen richting het DVS-terrein waar het eindpunt is.

Aarzelende start

Na de afgelasting in 2020 en 2021 vanwege de corona-epidemie werd in 2022 een aarzelende start gemaakt met een ééndaagse wandelavond. In 2023 was er weer een ‘echte’ Avondvierdaagse met meer dan 1700 deelnemers voor het grootste deel leerlingen van de meeste Ermelose basisscholen.

Een route van 3, 6 of 9 kilometer

Deelnemers kunnen kiezen uit een route van 3, 6 of 9 kilometer. De route van 3 kilometer is volledig rolstoelvriendelijk, zodat iedereen mee kan doen aan de Avond4Daagse. De starttijd van de 9 kilometer is van maandag tot en met woensdag om 18.00 uur en op donderdag om 17.45 uur. De starttijd van de 6 kilometer is alle avonden om 18.15 uur. De start van de 3 kilometer is van maandag tot en met woensdag om 18.30 uur en op donderdag om 18.45 uur.

Info

De routes per afstand en avond zijn te bekijken via Avond4Daagse - Interactie ( interactie-ermelo.nl ). De kosten bedragen 5 euro per deelnemer.

banner jansen elektrotechniek nieuw x