EFC'58 zakt van eerste naar vierde plaats

28 feb 2015, 22:34Sport
09en efc01
Ruben Willering
EFC’58 heeft de uitwedstrijd tegen ’t Harde met 3-0 verloren en is daardoor gezakt van de eerste naar de vierde plaats op de ranglijst met 30 punten uit 15 duels.
De Ermelose derdeklasser blijft echter volop in de race, want de achterstand op de nieuwe koploper DSV’61 bedraagt slechts 2 punten.
09en efc02
EFC liet zich door de tegenstander de kaas van het brood eten.’t Harde stichtte het meeste gevaar met lange ballen op de snelle buitenspelers, die Kevin van Ronselaar probeerden te bereiken. De spits leek in de 30e minuut met een kopbal te scoren, maar de paal bracht redding voor de bezoekers.
De laatste 10 minuten van de eerste helftkwamen de gasten beter in de wedstrijd en was Paul van Prehn tweemaal dichtbij een doelpunt. Op slag van rust ging EFC-doelman Alex Lubbersen bij een terugspeelbal in de fout, maar hij kwam met de schrik vrij.
In de eerste minuut na rust werd EFC gevaarlijken direct daarna ging de bal aan de andere kant onterecht op de stip. Scheidsrechter Wedemeijer trapte in een zuivere schwalbe en de ervaren aanvoerder Arnold Visch benutte het buitenkansje door vanaf 11 meter de 1-0 voor ’t Harde te scoren.
09en efc03
De gasten gingen op jacht naar de gelijkmaker, maar Fred van de Loo en Erwin Westerbroek wisten de kansen niet te benutten. Uit een klassieke counter vergrootte ’t Harde de voorsprong; Michael Jeensma schoot fraai de 2-0 binnen. In de slotfase profiteerde de thuisploeg van een alles-of-niets offensief van EFC door 3-0 te scoren.
EFC’58 speelt zaterdag een thuiswedstrijd tegen Oene, dat afgelopen zaterdag dankzij een 2-1 overwinning tegen Prins Bernhard steeg naar de 10e plaats met 15 punten uit 16 duels, maar blijft in de buurt van de gevarenzone. De Ermelose derdeklasser won de uitwedstrijd met 0-2.
[adrotate banner="4"]
loading

Loading articles...

Loading