EFC’58 verliest met 2-3 in spectaculair duel van ’t Harde

12 okt 2014, 12:48Sport
vrz3ef1qxit13bzzwyku9y4rg 42en efc1
Opstootjes, strafschoppen en gele kaarten bepalen het wedstrijdbeeld.
EFC'58 heeft voor eigen publiek het duel tegen 't Harde met 2-3 verloren.
EFC kwam al in de derde minuut op voorsprong door een doelpunt van Eelco Daemen. Door een dubieuze buitenspelactie in het nadeel van EFC raakte de thuisploeg van slag en liep vanaf dat moment achter de feiten aan. De ploeg van trainer Paul Hartenberg zocht zijn heil in overtredingen die werden bestraft met geel voor Geert Jan Hoogteijling en Paul van Prehn. In de 23e minuut strafte ’t Harde het onzekere optreden van zowel keeper Alex Lubbersen als de defensie af en kopte de gelijkmaker binnen. In de 38e minuut scoorde ’t Harde opnieuw.
Bal op de stip
Ook in de tweede helft was ’t Harde de betere ploeg, en maakte dankbaar gebruik van de fouten van de slordig spelende thuisploeg. Na de derde treffer door ’t Harde leek de wedstrijd beslist. Tot een kwartier voor het eindsignaal scheidsrechter Huisman de bal op de stip legde na een grove overtreding op een EFC speler. Eelco Daemen benutte de strafschop niet, maar schoot jammerlijk naast.
Gelijkmaker valt niet
In de slotfase kreeg EFC een strafschop voor de kiezen, die keeper Alex Lubbersen met een fabuleuze redding buiten de doelpalen hield. Uiteindelijk redde Alfons van Panhuis enigszins de eer van de Ermelose club door de tweede goal te scoren voor EFC. De gelijkmaker viel echter niet.
banner-de-haarstudio
loading

Loading articles...

Loading