Vince Kwant, voetballer bij de D1 van de Ermelose Football Club, verrichtte zaterdag samen met zijn moeder de aftrap bij de ‘Derby’ EFC’58 tegen Hulshorst. Het was tevens de laatste wedstrijd van een voor EFC’58 enerverend seizoen wat natuurlijk in stijl moest worden afgesloten.
Dat is wel speciaal als ‘pupil van de week’ vond Vince, en als je dat dan ook nog samen met je moeder doet is dat best wel stoer. Ga er maar aan staan, ongetraind, in EFC’58 tenue, met voetbalschoenen aan op het heilige gras van Sportpark de Zanderij. Wat heel iets anders is dan zondag 31 mei in de Opera Alians te Den Haag te staan. In ieder geval gaf Vince, die de bal uit de aftrap schitterend binnenschoot het goed voorbeeld want EFC’58 won dik verdiend met 3-0.
De moeder van Vince, Sophia de Boer, doet op zondag 31 mei in Opera Alians te Den Haag samen met 17 andere finalisten een gooi naar de prestigieuze titel ‘Mrs Netherlands Universe 2015′. Klik
HIER voor het artikel.