
DVS’33 speelt in het komende seizoen voor het eerst in de clubgeschiedenis in de Topklasse. In de zomerweken zullen iedere week twee tegenstanders belicht worden met dank aan Joop Tomassen, pr. man bij DVS. De Ermelose Topklasser speelt op zaterdag 3 oktober een thuiswedstrijd tegen Katwijk.
Katwijk werd in 2013 kampioen in de Topklasse en wist ook het algeheel landskampioenschap voor zich op te eisen door zondag topklasser Archilles’29 in 2 wedstrijden te verslaan (0-0 en 0-3). Ook in 1993, 1994 en 2000 werd de Zuidhollandse club landskampioen bij de amateurs.
In 2014 degradeerde Katwijk uit de Topklasse, maar door in het afgelopen seizoen met overmacht kampioen te worden in de hoofdklasse B keert de in 1939 opgerichte vereniging al na één seizoen terug naar de Topklasse. DVS brengt na de winterstop voor het eerst een bezoek aan sportpark ‘De Krom’ in Katwijk-noord.
DVS gaat 10 oktober op bezoek bij Kozakken Boys, de kampioen van de Topklasse zaterdag in het afgelopen seizoen. De Ermeloërs speelden in de seizoenen 1992-1993 en 1994-1995 tegen de ploeg uit Werkendam. Het in 1932 opgerichte Kozakken Boys speelt op sportpark ‘De Zaaier’ in Werkendam.