
DVS’33 Ermelo is in de achtste finale van het districtsbekertoernooi verrassend uitgeschakeld door HSC’21 2.
De koploper in de Hoofdklasse C verloor met 3-1, waardoor het een aantrekkelijke thuiswedstrijd in de kwartfinale misloopt.
DVS, dat speelde zonder de basisspelersDaan Huiskamp, Edmund Mijnheer, Ronald Hoek en Ali Akla, begon goed aan de wedstrijd. Nadat Maurice de Ruiter de paal had geraakt, scoorde Mike Ahrens in de 20e minuut 0-1 voor de Ermelose ploeg.
Na ruim een half uur kwam HSC’21 langszijdoor een een fraai doelpunt van Coplan Sournaoro. Vijf minuten na rust bezorgde Niels Rupert de thuisploeg een 2-1 voorsprong. Ali Akla en Edmund Mijnheer kwamen alsnog in de Ermelose ploeg, evenals Jerrol Poot.
Het spel van DVS bleef echter slordigen defensief stond het niet goed. In de 82e minuut viel de beslissing, toen Waldo Rhebergen uit een strafschop 3-1 scoorde voor HSC’21, waardoor de koploper in de reserve hoofdklasse zondag zich verrassend plaatste voor de kwartfinale.