
DVS’33 Ermelo heeft het inhaalduel tegen AZSV met 0-1 gewonnen en blijft met 48 punten uit 21 duels koploper in de Hoofdklasse C.
Fotoserie: Theo Aalten
Excelsior’31 rukt op naar de tweede plaats door een 0-3 overwinning bij hekkensluiter WVF en heeft nu 44 punten uit 21 wedstrijden. Harkemase Boys komt op Paasmaandag in actie in de thuisderby tegen Drachtster Boys en herovert bij winst de tweede plaats.
DVS had tegen AZSV het meeste balbeziten kreeg het niet echt moeilijk. De gevaarlijkste man aan Ermelose zijde was Daniël van Warven, die met afstandsschoten voor de meeste dreiging zorgde. In de 29e minuut scoorde de Kampenaar, die bezig is aan een uitstekend eerste seizoen bij DVS, van afstand 0-1 voor de gasten. Beide ploegen kregen nog kansen, maar treffers bleven verder uit, waardoor Daniël van Warven de matchwinnaar werd en de gasten drie uiterst belangrijke punten pakten.
DVS’33 Ermelo speelt komende zaterdag de cruciale thuiswedstrijd tegen Excelsior’31.Bij winst kan de Ermelose hoofdklasser met een voorsprong van 7 punten definitief afstand nemen van de concurrent uit Rijssen. De uitwedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel.







