DVS’33 Ermelo plaatst zich voor de nacompetitie

05 jun 2022, 11:25Sport
22en dvsn1
Theo Aalten
DVS’33 Ermelo heeft zich zaterdag 4 juni dankzij een 2-3 overwinning op Sportlust’46 geplaatst voor de nacompetitie. Kampioen FC Lisse werd tevens winnaar van de derde periode met 25 punten uit 11 duels, evenveel als de Ermelose derde divisionist, maar met een iets beter doelsaldo. DVS eindigde met 58 punten uit 34 duels op de vierde plaats en neemt de periodetitel over van FC Lisse.
DVS’33 Ermelo kon zich dankzij een geweldige eindsprint met 19 punten uit de laatste 7 duels in een verder wisselvallig seizoen alsnog plaatsen voor de nacompetitie door de uitwedstrijd tegen Sportlust’46 te winnen. Achteraf bleek dat niets eens nodig, omdat enige overgebleven concurrent HSV Hoek met 3-2 verloor bij VVOG, dat nu moet proberen zich te handhaven via promotie/degradatiewedstrijden.
Door Bram Burggraaff, met fotoreeks van Theo Aalten.
Betere kansen
Sportlust’46 dat al zeker was van de nacompetitie begon met veel invallers aan de wedstrijd. DVS’33 Ermelo kwam in de 9e minuut op een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Jeremy Jonker op aangeven van Ali Akla. Ook daarna bleven de betere kansen voor de gasten.
Wild
In de 17e minuut schoot Stef Nijland op aangeven van Benjamin Roemeon over. Zes minuten later bereikte Adriaan Kruisheer met een prachtige pass Ali Akla, die de kans niet wist te verzilveren. In de 26e minuut kwam bij een snelle uitbraak van de gasten de bal voor de voeten van Stef Nijland, die wat wild overschoot.
Raak
Na ruim een half uur spelen was het wel weer raak, toen Benjamin Roemeon een aantal tegenstanders passeerde en eenvoudig de 0-2 binnenschoof. De Ermelose ploeg slaagde er echter niet in om de voorsprong vast te houden, want door doelpunten van Fouad Belarbi in de 34e en de 36e minuut kwam Sportlust’46 terug tot 2-2. Dat was tevens de ruststand.
Schitterende steekbal
DVS’33 Ermelo begon flitsend aan de tweede helft, want al in de eerste minuut bereikte Nassim El Alblak met een schitterende steekbal Ali Akla, die 2-3 scoorde voor de bezoekers. Bij Sportlust’46 maakte nog wat basisspelers hun opwachting, wat wel leidde tot enkele kansen, maar niet tot treffers.
Tweede Pinksterdag
Op Tweede Pinksterdag wordt de laatste speelronde in de Derde Divisie zondag afgewerkt. Dan zal duidelijk worden tegen wie DVS’33 Ermelo in de eerste ronde van de nacompetitie speelt. Daarvoor in aanmerking komen USV Hercules, OFC, VV Gemert en ADO’20.
Donderdag 9 juni
DVS speelt het eerste nacompetitieduel op donderdag 9 juni; de return is op zaterdag 11 juni. Mocht DVS zich plaatsen voor de tweede ronde dan speelt het op 15 en 18 juni tegen de winnaar van Sportlust’46 - Kozakken Boys. De week daarop wordt de finaleronde gespeeld.
banner ago financieel en fiscaal advies 300x125
loading

Loading articles...

Loading