
DVS’33 Ermelo heeft op de eerste speeldag van het toernooi om de Veluwe Cup met 0-1 gewonnen van de organiserende vereniging SDC Putten. In de finale speelt de Ermelose Topklasser tegen hoofdklasser DOVO, dat na een 2-2 gelijkspel tegen eersteklasser SDVB de penaltyserie won.
De wedstrijd vindt plaats op zaterdag 15 augustus op sportpark ‘De Putter Eng' en begint om 14.00 uur.
Hoofdklasser SDCP deed niet onder voor DVS ondanks het klasseverschil.De beste kansen in het eerste kwart van de wedstrijd waren voor de Puttenaren. In het laatste kwartier voor rust kregen Mike Ahrens, Yasin Kurt en Kay Velda mogelijkheden namens DVS, maar het bleef na een boeiende eerste helft 0-0.
Ook in de tweede helft hielden de partijen elkaar in evenwichten kregen een aantal kansen, die werden gemist. De wedstrijd leek te eindigen in een 0-0 gelijkspel, maar in de 83e minuut waren de gasten alsnog succesvol. Het was Christian van de Kamp die uit een strakke voorzet van David van de Groep de beslissende 0-1 voor DVS scoorde.