
De Ermelose hoofdklasser neemt daarmee de leiding in de poule 46 voor plaatsgenoot FC Horst, dat verrassend met 2-4 won bij Rheden.
DVS’33 Ermelo heeft in de eerste poulewedstrijd van het districtsbekertoernooi gemakkelijk met 3-0 gewonnen van sv Grol.
DVS begon sterk aan de wedstrijd en creëerde met oogstrelend voetbal kans op kans. Dat resulteerde al na acht minuten in de openingstreffer van nieuwkomer Daniël van Warven, die op aangeven van Ronald Hoek voor 1-0 zorgde. In de 14e minuut zat de thuisploeg al op rozen, toen Mike Ahrens uit een vrije trap 2-0 scoorde.
De Ermelose hoofdklasser bleef de bovenliggende partij, maar kwam niet meer tot het goede spel van het eerste kwartier. In een matige tweede helft kreeg Grol enkele kansen, maar de attente doelman Daan Huiskamp hield zijn doel schoon. In de 78e minuut besliste DVS de wedstrijd definitief.
De vaak ongrijpbare Maurice de Ruiter werd in het strafschopgebied gevloerd en benutte zelf de toegekende strafschop: 3-0. Dinsdagavond speelt DVS de tweede poulewedstrijd tegen plaatsgenoot FC Horst, aanvang 20.00 uur. De winnaar van deze wedstrijd plaatst zich zo goed als zeker voor de volgende bekerronde.