
DVS’33 Ermelo maakt komende zaterdag zijn debuut in de Topklasse met de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis. Tot slot in de zomerserie van de opponenten van DVS'33 in de Topklasse de laatste drie tegenstanders: HHC Harderberg, Stedoco en Scheveningen.
Op zaterdag 28 novemberspeelt DVS een thuiswedstrijd tegen HHC Harderberg. De Sallanders zijn vanaf de invoering in 2010 actief in de Topklasse en eindigden in het afgelopen seizoen op de derde plaats. In het seizoen 2003-2004 promoveerde HHC ten koste van DVS naar de Hoofdklasse. De in 1954 oprichte vereniging speelt de thuiswedstrijden op sportpark ‘De Boshoek'.
Op zaterdag 5 decemberspeelt DVS een uitwedstrijd tegen Stedoco. De kampioen van de Hoofdklasse A debuteert eveneens in de Topklasse en is een volstrekt onbekende tegenstander voor de geelzwarten. De club uit de dorpen Hoornaar en Blokland kende in de afgelopen 5 jaar een ongekende sportieve groei door vanaf de tweede klasse te promoveren naar de Topklasse.
Op zaterdag 12 decemberspeelt DVS thuis de laatste wedstrijd van de eerste competitiehelft thuis tegen Scheveningen. De in 1919 opgerichte club is ook een nieuwe tegenstander voor de Ermeloërs. In 2012 maakten de Scheveningers hun debuut in de Topklasse. Zij eindigden het afgelopen seizoen op de negende plaats.