DVS’33 Ermelo speelt in de tweede kwalificatieronde van het KNVB bekertoernooi tegen competitiegenoot Rohda Raalte. De bekerduels, waarvan de winnaars zich plaatsen voor het Hoofdtoernooi om de KNVB-beker, worden gespeeld op dinsdag 23 september en woensdag 24 september 2025.
Van Bram Burggraaff. DVS’33 Ermelo won de uitwedstrijd tegen Rohda Raalte vorig seizoen vrij eenvoudig met 0-2. (Archieffoto: Theo Aalten).
Uitstekend
DVS’33 Ermelo komt op zaterdag 13 september 2025 ook in competitieverband thuis in actie tegen Rohda Raalte. De Twentenaren zijn uitstekend aan de competitie begonnen en voeren na overwinningen tegen Urk (1-5), Scherpenzeel (3-0) en DOVO (0-1) de ranglijst aan met met 9 punten uit 3 duels.
Knotsgek
DVS’33 Ermelo staat na gelijke spelen tegen Genemuiden (1-1) en ADO’20 (0-0) gevolgd door een 3-0 overwinning tegen HSC’21 op de negende plaats met 5 punten uit 3 wedstrijden. Vorig seizoen won de Ermelose ploeg in Raalte met 0-2 en verspeelde thuis in een knotsgek duel een 4-1 voorsprong en dwong uiteindelijk in de slotminuut nog een 5-5 gelijkspel af.
Zaterdag 6 september 2025 Zaterdag 6 september 2025 ging DVS’33 Ermelo op bezoek bij Excelsior’31. De ploeg uit Rijssen deed afgelopen zaterdag goede zaken door de wedstrijd in en tegen Hoogeveen met 0-1 te winnen, waardoor het op de ranglijst steeg naar de 7e plaats met 6 punten uit 3 duels, 1 punt meer dan de Ermelose ploeg.