DeVeDo heeft op zaterdag 2 december de eredivisiewedstrijd tegen Sunrise Medical Braves 1 met 49-58 gewonnen. In Sportcentrum Papendal maakte de Ermelose rolstoelbasketbalploeg onder leiding van coach Kees van de Bunte een comeback in het tweede kwart.
Van Bram Burggraaff.
Kansen
DeVeDo won de sprongbal, waardoor Cher Korver in de eerste aanval meteen de score kon openen. In het begin ging de stand nog gelijk op, maar al gauw veranderde dat in het nadeel van de Ermelose ploeg, die er niet in slaagde de tegenstander onder druk te houden en zelf de kansen miste.
Op voorsprong
In het tweede kwart herstelde DeVeDo zich uitstekend. Met onderscheppingen en fast breaks lukte het de bezoekers om van een 17-9 achterstand in het eerste kwart naar een 27-34 voorsprong te komen bij rust. In het derde kwart verliep het spel moeizaam voor beide ploegen.
Topscoorder
Aan de bal was het hier en daar slordig en kansen werden niet afgemaakt. In het vierde kwart stonden de Ermelose rolstoelbasketballers goed opgesteld en werd de thuisploeg gedwongen om te schieten van buiten de bucket. DeVeDo won de wedstrijd uiteindelijk met 49-58 en Cher Korver was met 17 punten topscoorder.