Onder het genot van een pilsje bedenken drie jeugdige tennisspelers dat het voor LTV Irminloo tijd wordt voor een leuk tennisfeestje. En omdat ze dit bedenken op het terras van café de Molenaer en café de Veluwe, ligt de sponsorvraag voor de hand.
Door Tineke Idema
De café-eigenaren Marco van Dijk en Marnix Grift delen het enthousiasme, willen sponsoren en komen met de naam ‘Samen Sterker’. Want dat is wat ze zijn: Samen Sterker.
Elke zeventienplusser, wel of geen lid van Irminloo, kan zich inschrijven voor dit dubbeltoernooi op vrijdag 10 juni. Het toernooi vindt plaats op het tennispark van Irminloo, Klaverlaan 33. Inschrijven kan tot 3 juni naar
[email protected]. Deelname kost vijf euro. Van 19:00-23:30 uur wordt elke twintig minuten gespeeld met wisselende spelers. De wissels gaan wel op sterkte maar niet persé op samenstelling. Alle tien de Poreus Kushion Kourt-banen (rubber) zijn voor het toernooi gereserveerd. Naast de acht speelbanen zijn er twee ‘funbanen’.
“De invulling van de funbanen is nog een verrassing.Verder is er één professionele baan met een scheidsrechter en ballenjongens/-meisjes. Alle deelnemers spelen een keer op deze baan. Dat wil iedereen toch graag een keer beleven. Verder is de cocktailbar open en worden de hele avond kleine hapjes geserveerd. Deelnemers krijgen twee consumptiemunten en kunnen deze verder kopen. Na uitreiking van de ‘grote’ prijs kan tot 01:00 uur gefeest worden”, vertelt Rolf de Poorter die samen met broer Rob en Henk Termaat het toernooi organiseert. Wie altijd al eens wilde kennismaken met tennisvereniging Irminloo, ligt hier met het Samen Sterk toernooi een mooie kans.