Bernhardschool uit Ermelo gaat na regiowinst door naar districtsfinale

19 mei 2022, 10:33 Sport
20en df
Arvid Egbertzen

Het team van de Bernhardschool uit Ermelo is winnaar geworden van het regiotoernooi schoolvoetbal bij de Jongens & gemengde teams. De Ermelose Julianaschool eindigde op een mooie derde plaats.

Van Bram Burggraaff.

Toernooi voor de meisjes

Bij het toernooi voor de meisjes won ‘Het Startblok’ uit Harderwijk met op plaats 2 het tweede team van de Goede Herderschool en op de vierde plaats het eerste team van de Goede Herderschool uit Ermelo.

Zomerse omstandigheden

In tegenstelling tot het Ermelose schoolvoetbaltoernooi op 6 april toen het koud en nat was, kon het publiek woensdagmiddag genieten van zomerse omstandigheden op sportpark ‘De Zanderij’.

Drinkpauzes

Daarom werden er tijdens de wedstrijden noodzakelijke drinkpauzes ingelast, waardoor het programma iets uitliep. De ouders, grootouders en medescholieren uit Harderwijk, Putten en Ermelo genoten van spannende wedstrijden.

Districtsfinale

De Bernhardschool en Het Startblok hebben zich geplaatst voor de districtsfinale die op woensdag 1 juni gehouden zal worden bij vv De Bataven in Gendt. De organisatoren bij EFC’58 kijken terug op een uitstekend verlopen regiotoernooi.

Uitslag meisjes:1. Startblok (Harderwijk). 2. De Goede Herderschool 2 (Ermelo). 3. Dok19 (Harderwijk). 4. De Goede Herder 1 (Ermelo). 5. De Pelikaan 3 (Putten). 6. De Akker 2 (Putten).

Uitslag Jongens & Gemengde teams:1. Prins Bernhard (Ermelo). 2. Willem Alexander (Harderwijk). 3. Julianaschool (Ermelo). 4. Huinen 1 (Putten). 5. De Bron (Harderwijk). 6. De Pelikaan (Putten).

banner jansen elektrotechniek nieuw x