Vrijwilligersmarkt Ermelo smaakt naar meer!

09 dec 2016, 19:45 Nieuws
49en vrmarkt
Welzijn Ermelo

Op woensdag 7 december om 18:00 opende wethouder Laurens Klappe de eerste Vrijwilligersmarkt Ermelo, georganiseerd door het Steunpunt Vrijwilligerswerk van Welzijn Ermelo.

Bijna 30 verschillende vrijwilligersorganisaties hadden gehoor gegeven aan de oproep om mee te doen en zichzelf te promoten, om zo nieuwe vrijwilligers te werven. De theaterzaal van de Dialoog was omgetoverd tot marktplaats en stond met 26 marktkramen gezellig vol. Rond de 100 mensen bezochten de Vrijwilligersmarkt en lieten zich onder het genot van een hapje en een drankje informeren over wat er in Ermelo allemaal te doen is op het gebied van vrijwilligerswerk.

Netwerken

Daarnaast werd er door de verschillende organisaties met elkaar genetwerkt. Voor wie op de markt niets kon vinden was er nog de digitale vacaturebank

van het Steunpunt Vrijwilligerswerk, waar zo’n 150 vacatures te vinden zijn bij zo’n 100 verschillende organisaties uit Ermelo en omgeving. De organisatoren beschouwen de eerste Vrijwilligersmarkt als een succes en zullen in 2017 opnieuw het initiatief nemen om de Vrijwilligersmarkt neer te zetten.